Rok szkolny 2022/2023 - marzec

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi uczniowie kl.2b wykonali zajączka. Włóczkę, jak również aparat fotograficzny, którym wykonano zdjęcia szkoła otrzymała w ramach programu Laboratorium Przyszłości

Uczniowie klasy VI i VII wykonywali postać teatralną korzystając z przyniesionych przez siebie materiałów i narzędzi krawieckich dostępnych w Laboratorium .

Na lekcji plastyki uczniowie klasy VI i VII,  podjęli się zadania szycia kostiumu dla postaci teatralnej. Niezbędna okazała się szafka krawiecka naszego Laboratorium.

Na zajęciach matematyki rozwijamy swoją wiedzę i twórcze myślenie! Uczymy się współpracy w zespole oraz logicznego myślenia układając domina matematyczne według zasad określonych przez nauczyciela. Dzięki pomocom z programu Laboratoria Przyszłości rozwijamy swoje umiejętności pamięciowego wykonywania podstawowych działań oraz swobodnego posługiwania się ułamkami.