Rok szkolny 2022/2023 - listopad

Uczniowie klasy IV na lekcji plastyki tworzyli prace korzystając z przyrządów malarskich Laboratorium. Powstały ciekawe dzieła wykonane metodą frotażu. Pomocne okazały się również pastele. Posłużyły one uczniom do stworzenia prac - śladów różnych materiałów.

Uczniowie klasy IIa brali udział w zajęciach kulinarnych – pieczenie gofrów. Dzieci uczyły się bezpiecznego korzystania z urządzeń kuchennych oraz współpracy w przygotowaniu wspólnego deseru.

Buduj i konstruuj - zabawy z klockami Lego, planowanie i konstruowanie robota, rozwijanie sprawności manualnej oraz kreatywności ucznia, prezentowanie wytworu swojej pracy.

Serce dla Niepodległej - wykonanie serca na podstawie wzoru - wyszywanie. Rozwijanie percepcji wzrokowej oraz koordynacji wzrokowo - ruchowej.