Rok szkolny 2022/2023 - wrzesień

We wrześniu uczniowie klas II układali tangramy otrzymane w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.  Praca z tangramami to świetna zabawa, która rozwija u dzieci wyobraźnię, zdolność kreatywnego myślenia oraz uczy koncentracji i spostrzegawczości. Drugoklasiści uczyli się również przyszywać samodzielnie guziki w myśl powiedzenia „małymi krokami do samodzielności”.

Uczniowie klasy VI na lekcji plastyki oraz techniki podjęli próbę szydełkowania - korzystali z wyposażenia szafki krawieckiej bogatej w różnorodne włóczki oraz niezbędne do robótek ręcznych szydełka.

Nasi uczniowie uwielbiają gotować i piec. Powstawały u nas takie smakołyki jak naleśniki i gofry. Była to również doskonała okazja do zapoznania się z zapleczem kuchennym oraz instrukcją obsługi urządzeń i zasadami BHP