Witajcie wakacje – wyjście integracyjne klas IV–VIII
W ramach integracyjnego wyjścia klas IV–VIII pod hasłem „Witajcie wakacje” uczniowie spędzili wspólnie czas w miłej i radosnej atmosferze. Spotkanie było okazją do integracji, rozmów oraz podsumowania mijającego roku szkolnego. W ramach doradztwa zawodowego odbyło się również spotkanie z panem Igorem Skrzypaszkiem, prowadzącym działalność gospodarczą w branży gastronomicznej w Jurgowie Podokólnem oraz aktywnym działaczem regionalnym. Właściciel opowiedział o specyfice pracy w gastronomii, codziennych obowiązkach związanych z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej oraz o wyzwaniach i satysfakcji płynących z pracy zawodowej. Podzielił się także swoimi doświadczeniami oraz zachęcał młodzież do rozwijania zainteresowań, wytrwałości i odpowiedzialnego planowania swojej przyszłości zawodowej. Wyjście było cennym doświadczeniem i inspiracją dla uczniów.
