Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Dnia 26 czerwca 2026 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 połączone z pożegnaniem uczniów klas ósmych. Podczas uroczystości podsumowano mijający rok szkolny, dziękując uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za wspólny czas pełen pracy, zaangażowania i wielu sukcesów. Szczególnym momentem było pożegnanie ósmoklasistów, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacyjnej drogi. Ciepłe i pełne serdeczności pożegnanie przygotowali uczniowie klasy siódmej. W wyjątkowy sposób pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, śpiewając przyśpiewki poświęcone każdemu z ósmoklasistów. Nie zabrakło humoru i życzliwości. Na zakończenie wręczyli absolwentom skromne upominki jako pamiątkę wspólnie spędzonych lat. Dużo radości i uśmiechu przyniosła także część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy ósmej. W humorystyczny sposób wcielili się oni w role wybranych nauczycieli, prezentując szkolną codzienność z dużym dystansem, błyskotliwością i poczuciem humoru. Występ został nagrodzony gromkimi brawami i wywołał wiele serdecznych uśmiechów. W czasie uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz dyplomy uczniom, którzy w szczególny sposób wyróżnili się wynikami w nauce, zaangażowaniem w życie szkoły oraz różnymi osiągnięciami. Wyjątkowym momentem było wręczenie przez Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska nagród uczniom klasy ósmej, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wojt Gminy pogratulował uczniom osiągniętych sukcesów oraz życzył dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacji. Podziękowanie oraz nagrodę pieniężną otrzymała również szkoła za osiągnięcia sportowe. Na zakończenie przypomniano wszystkim uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji, życząc przede wszystkim bezpiecznego letniego wypoczynku. Wychowawcy spotkali się z wychowankami w kasach i rozpoczął się dla wszystkich wyczekiwany czas odpoczynku, WAKACJE!.
Niech wspomnienia i przyjaźnie pozostaną z nami na długo, a resztę dopisze życie.
