"To były piękne dni" - uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca.
Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem też niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi. 21 czerwca 2024r., społeczność uczniowska zebrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym. Pani Dyrektor Bogumiła Ciągwa, gratulując wszystkim sukcesów, wręczyła wyróżnienia i nagrody tym spośród uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.  Podziękowanie skierowała również w stronę rodziców, za wspieraliście swoich pociech w codziennym trudzie, bo bez niego i wspólnej troski o dobro każdego dziecka i szkoły niewiele moglibyśmy osiągnąć. Szczególne miejsce w harmonogramie tej uroczystości zajęła klasa ósma, kończąca edukację w naszej szkole. Były wspomnienia chwil spędzonych w murach naszej szkoły, podziękowania oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych Ósmoklasistów. Nie zabrakło również  wystąpienia uczniów klasy siódmej, którzy jak co roku w naszej szkole się przyjęło odśpiewali ECHO - czyli jak ich zapamiętali. Ważną częścią uroczystości było wręczenie przez Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska listów gratulacyjnych oraz nagrodód za świadectwa z wyróżnieniem dla Absolwentów naszej szkoły. W tym ważnym dla wszystkich dniu wychowawcy wręczyli świadectwa swoim wychowankom a następnie Absolwenci wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami spotkali się w klasie na wspólnym poczęstunku.
Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach. Wszystkim uczniom Ażyczymy udanych wakacji!!!