Tradycja szkoły - "Chrzest klasy 7"

Tradycją naszej szkoły jest przepustka dla klasy 7 do klasy 8, która jest poprzedzona "Chrztem klasy 7". W tym roku szkolnym siódmoklasiści musieli zmierzyć się z trzema zadaniam. Najpierw musieli zjeść lub wypić gotowy produkt i odgadnąć co to było, następnie znależć ukryty przedmiot w wyznaczonym miejscu i również odgadnąć co to jest. Na zakończenie musieli nałożyć przygotowany balsam jajeczny na ręce i odpocząć w salonie pięknośći, czyli na trawie w słońcu. Wszystkie zadania wykonywali z zakrytymi oczami. Egzamin zdany wsyzscy awansowali. Dopełnieniem spotkania była prezentacja drinków z dwutlenkiem węgla w postaci stałej, w wykonaniu Ludwika Gizaka i jego mamy. Wyśmienite trunki smakowały wszystkim.