Dzień sportu - "Aleją Gwiazd"

Kolejny udany dzień w naszej szkole.

Dzień Sportu - Aleją Gwiazd organizowany był w ramach projektu "Trzymaj formę" którego celem było upowszechnianie zdrowych nawyków w zakresie aktywności fizycznej poprzez współdziałanie uczniów, nauczycieli i rodziców. Nasze zmagania sportowe rozpoczeliśmy uroczystym odśpiewaniem hymnu polskiego oraz występem grupy cheerleaderek. Następnie uczniowie klas I-VI podzieleni na drużyny wraz z nauczycielami lub rodzicami udali się na punkty, gdzie poznawali sławnych sportowców i wykonywali zadania sportowe np; bieg sztafetowy, skok w dal, skok w workach, rzut "dyskiem", slalom z piłką, wspinaczka itp. Wszyscy z zaangażowaniem i z wielkim zapałem uczestniczyli w zmaganiach sportowych, zostały wyłonione najlepsze drużyny. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Następnie rozegrano turniej siatkówki, gdzie reprezentacja uczniów klas VII-VIII rywalizowała z drużyną w której w skład weszli nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice. Zabawa była przednia. Pamiętajcie trzymamy formę cały rok!!!