Targi Edukacyjne „KOMPAS KARIERY”

15 marca 2023r. uczniowie klas 7 i 8  brali udziału w Targach Edukacyjnych „KOMPAS KARIERY” organizowanych w Szkole Leśnicy - Groniu, pod patronatem Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska Andrzeja Pietrzyka. Podczas Targów zaprezentowały się szkoły ponadpodstawowe, które przygotowały stoiska z ulotkami, prezentacjami, warsztatami oraz wytworami różnego rodzaju prac związanych z specyfiką placówki.Przedstawiciele Szkół z Nowego Targu, Zakopanego i Tymbarku prowadzili z uczniami rozmowy i wyjaśnienia przedstawiając ofery swoich szkół. Dodatkowo w czasie trwania targów do dyspozycji uczniów byli doradcy zawodowi Powiatowego Urzędu Pracy i Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Zakopanem.Wszyscy wrócili zadowoleni a spotkanie było dla uczniów bardzo owocne i przydatne.