Niech żyje bał!!!

Karnawał, to czas radości, zabaw i wspólnego biesiadowania. Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć, dlatego też zabawa karnawałowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń w życiu szkoły. W tym roku organizatorami balu karnawałowego były klasa 5 i 6 wraz z wychowawcami. Na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie klas 1-3 oraz 4-8. Tylu piłkarzy, piratów, bohaterów z bajek i filmów, księżniczek, wróżek itd. nie zobaczymy podczas żadnej innej zabawy, jak tylko karnawałowej! Te niesamowite postacie bawiły się przy fantastycznej muzyce serwowanej przez DJ Marcina i DJ Wojtka – absolwentów naszej szkoły. Uczniowie gościli się przy syto zastawionych przez rodziców stołach oraz brali udział w różnych konkursach i atrakcjach. Jedną z nich była karnawałowa fotobudka, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Na uwagę również zasługuje występ taneczny uczniów klasy 8, którzy w choreografii hip-hopowej, wystąpili jak by to były eliminacje do You Can Dance. Po kilku wspólnie spędzonych godzinach każdy młody człowiek powrócił do domu z uśmiechem na twarzy.

Patrząc na zadowolone buzie, chciałoby się krzyknąć: Niech żyje bal!