Szkolne Spotkanie Opłatkowe

Stało się już tradycją, że w naszej szkole każdego roku, odbywa się bardzo ważna dla wszystkich uroczystość - spotkanie opłatkowe. Tym razem zostało przygotowane przez uczniów kl. 4 wraz z księdzem Piotrem Kosakowskim i wychowawczynią Anną Sołtys. Piękna oprawa, śpiewanie kolęd przez poszczególne klasy, połączone z przygotowaniami do Wigilii, łamanie się opłatkiem i życzenia bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów, pokazały, że święta tuż, tuż. Na zakończenie spotkania Harcerze na ręce Pani Dyrektor przekazali Światełko Betlejemskie i pieniądze zebrane na świątecznym kiermaszu w szkole, które zostaną przekazane dla Maksymiliana Łajka, podopiecznego fundacji im. Adama Worwy. Niezabrakło również podziękowań tym, którzy przyłączyli się do tej akcji. Dziękujemy wszystkim za wzruszający nastrój. Wesołych Świąt!