Andrzejki 2022

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Uczestnicy andrzejkowej zabawy chętnie uczestniczyli w zabawie by dowiedzieć się, czy spełni się ich marzenie. Pojawiły się  magiczne kubki i liczby oraz tradycyjna wróżba z butami. Andrzejkowa zabawa nie mogła obejść się również bez słodkości. Dzieci chętnie konkurowały ze sobą podczas prowadzonych konkursów. Nie zabrakło też wspólnej zabawy w tradycyjnym kółku, jak również tańców grupowych i układów tanecznych w wykonaniu dwóch klas. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa. W organizacji imprezy pomagali również rodzice, którzy  tradycyjnie zadbali o to, aby dzieci miały przygotowany słodki poczęstunek.