Witamy w Szkole Pierwszaków

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli wyjątkowy dzień - rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Szczególnie ciepło zostali przyjęci najmłodsi uczniowie, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły. W roku szkolnym 2021/2022, pierwszy raz w historii szkoły, naukę w naszej Szkole rozpoczęły dwie klasy pierwsze: Klasa IA i Klasa IB, łącznie 28 uczniów.

W bieżącym roku szkolnym nie mieliśmy okazji spotkać się na uroczystej inauguracji, stojąc wspólnie z koleżankami i kolegami ze wszystkich klas. Jednak mimo wszystko serdecznie witamy nowych uczniów szkoły i wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów.

Nowy rok szkolny to, jak zawsze, czas nowych możliwości, wyzwań i zadań. Wracamy do nauki stacjonarnej, jednak ze względu na sytuację epidemiczną, w dalszym ciągu obowiązują zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny na terenie naszej placówki.