2 Targi Edukacyjne - "Kompas Kariery"

Uczniowie  klas 7 i 8 wraz z wychowawcami wzięli udział w "2 Targach Edukacyjnych" - "Kompas Kariery" w Leśnicy. Spotkanie połączone było  z prezentacją stanowisk szkół ponadpodstawowych, przy których uczniowie mogli zasięgnąć informacji o szkołach od uczniów i nauczycieli którzy je reprezentowali. Swoją ofertę na Targach prezentowało dziesięć szkół z terenu województwa małopolskiego m. in. z Nowego Targu, Zakopanego, Czarnego Dunajca oraz Tymbarku. Można było spróbować swoich sił w szyciu oraz zapoznać się z podstawami obsługi broni. Atrakcją również było kosztowanie słodkości, które były przygotowane przez uczniów z branży gastronomicznej oraz głaskanie królika, które umożliwili uczniowie na kierunku technik weterynarii. Zainteresowanie stoiskami i ofertami było bardzo duże. Na spotkaniu można było rówinież porozmawiać z Doradcami Zawodowymi, pracownikami Urzędu Pracy oraz pracownikiem Pordni Psychologiczno-Pedagogicznej z Zakopanego.