Rozkład jazdy - rok szkolny 2020/2021

Informacja Wójta Gminy dotycząca organizacji transportu uczniów w roku szkolnym 2020/2021 z miejscowości Rzepiska .

 

Rozkład jazdy autobusu porannego z Potoku Bryjowego (Pawliki):

Przystanek

Godziny odjazdów

Rzepiska ul. Pawliki

7:00

Rzepiska Szkoła

7:01

Rzepiska Remiza OSP

7:03

Rzepiska Sklep GS(Pot.Bryjów)

7:04

Jurgów Szkoła

7:10

Rzepiska Bioło Izba

7:15

Rzepiska Szkoła Grocholów

7:20

Rzepiska Grocholów/za wsią

7:22

Rozkład jazdy autobusu porannego z Potoku Grocholowego:

Przystanek

Godziny odjazdów

Rzepiska Grocholów/za wsią

7:23

Rzepiska Szkoła Grocholów

7:25

Rzepiska Bioło Izba

7:27

Jurgów Szkoła

7:32

Rzepiska Sklep GS(Pot.Bryjów)

7:40

Rzepiska Remiza OSP

7:41

Rzepiska Szkoła

7:45

Rozkład jazdy autobusu popołudniowego z Potoku Bryjowego(szkoła) /lub Jurgowa

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, PIĄTEK

(godz. 15:20 z SP Jurgów zabrać dzieci z Pawlików i Grocholowego – kurs powrotny bezpośrednio z Grocholowego na Pawliki skrótem.

Bez jazdy do Jurgowa.)

Bryjów Potok

Godziny odjazdów

Grocholów Potok

Godziny odjazdów

Rzepiska ul. Pawliki

--

Rzepiska Grocholów/za wsią

----------

Rzepiska Szkoła

13:30;------

Rzepiska Szkoła Grocholów

14:00, 15:34;-------

Rzepiska Remiza OSP

13:33;------

Rzepiska Bioło Izba

14:02, 15;36--------

Rzepiska Sklep GS(Pot.Bryjów)

13:34;------

Jurgów Szkoła

14:07, --------------

Jurgów Szkoła

13:45,15:20

Rzepiska Sklep GS(Pot.Bryjów)

14:15, 15:49;-------

Rzepiska Bioło Izba

13:50;15:25

Rzepiska Remiza OSP

14:16, 15:50; ------

Rzepiska Szkoła Grocholów

13:55;15:30

Rzepiska Szkoła

14:20, 15:54;-------

Rzepiska Grocholów/za wsią

13:57;15:32

Rzepiska Pawliki

14:22, 15:56;-------

Rozkład jazdy autobusu popołudniowego z Potoku Bryjowego (szkoła):

ŚRODA, CZWARTEK

Kurs o godz. 14.35 oraz 16:05  - wyjazd z SP Jurgów na Grocholów Potok i skrótem na Pawliki.

Bryjów Potok

Godziny odjazdów

Grocholów Potok

Godziny odjazdów

Rzepiska ul. Pawliki

--

Rzepiska Grocholów/za wsią

----------

Rzepiska Szkoła

13:30;---------------

Rzepiska Szkoła Grocholów

14:00, 14:49, --------

Rzepiska Remiza OSP

13:33;---------------

Rzepiska Bioło Izba

14:02,-----------------

Rzepiska Sklep GS(Pot.Bryjów)

13:34;----------------

Jurgów Szkoła

14:07, ----------------

Jurgów Szkoła

13:45, 14:35,16:05

Rzepiska Sklep GS(Pot.Bryjów)

14:15, 15:00,16:27;

Rzepiska Bioło Izba

13:50; 14:40,16:10

Rzepiska Remiza OSP

14:16, 15:02,---------

Rzepiska Szkoła Grocholów

13:55; 14:45,16:15

Rzepiska Szkoła

14:20, 15:05, --------

Rzepiska Grocholów/za wsią

13:57; 14:47,16:17

Rzepiska Pawliki

14:22, 15:07,--------