"Mały Książę" - Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym...

"Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego to klasyczna historia, która przemawia do publiczności na różnych poziomach wiekowych i kulturowych. Interpretacje tej historii  mogą różnić się w zależności od teatralnego zespołu, jego wizji oraz interpretacji reżysera. Spektakl „Mały Książę”, w wykonaniu teatru nowoczesnego z Krakowa był pełen innowacyjnych elementów scenograficznych, nowatorskich interpretacji postaci i głębokich przemyśleń na temat ludzkiej natury, które są tematem przewodnim tej ikonicznej opowieści. Uczniowie naszej szkoły w wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w spektaklu a po jego zakończeniu mogli porównać go z spektaklem w wykonaniu amatorskiej grupy teatralnej „Mali kombinatorzy”, której aktorami są uczniowie naszej szkoły.