Gminny Turniej Koszykówki

W dniu 21.11.2023 roku na hali Gminnego Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej odbył się Gminny Turniej Koszykówki, którego organizatorem była nasza Szkoła. W turnieju udział wzięły drużyny: SP Białka Tatrzańska, SP Bukowina Tatrzańska, SP Leśnica Groń, SP Czarna Góra nr 1, oraz Czarna Góra nr 2. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły dały z siebie wszystko i zajęły V miejsce. Drużyny, które wzięły udział w zawodach otrzymały medale, puchary i pamiątkowe dyplomy. Również wyłoniono „Króla strzelców” w kategorii dziewcząt i chłopców. Serdeczne podziękowania dla sędziów stolikowych w składzie: Nadia Baran, Karolina Wacław, Ksawery Barnaś oraz Hubert Gut. Również dziękujemy rodzicom, pani Jolancie Wacław i Bożenie Malec, które poświęciły swój czas i pomogły, aby sprawnie i bezpiecznie odbył się turniej.