XIX Spartakiada Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Biegowym

W dniu 7 marca nasza Szkoła wraz ze Szkołą Podstawową w Rzepiskach organizowała dla uczniòw szkòł Gminy Bukowina Tatrzańska już XIX Spartakiadę Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Biegowym. Jak co roku jest to dla nas wielkie wydarzenie, ponieważ od kilku lat jesteśmy w czołòwce najlepszych szkòł w tej pięknej ale jak zarazem wyczerpującej dyscyplinie sportowej. W tym roku swoje zmagania zakończyliśmy na II miejscu. Nasz cel na przyszły rok to oczywiście złoto, ponieważ to będzie już jubileuszowa spartakiada. Więc trenujemy już od dziś!!! Na tym sezon zimowy uznajemy za zakończony. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, dziadkom, ktòrzy chętnie pomagali i sprawowali opiekę nad naszymi reprezentantami podczas wszystkich zawodów zimowej spartakiady!!! Dziękujemy.