Pomoc dla dzieci z Ukrainy - zbiórka szkolna.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

W związku z tym, że wkrótce w naszej szkole pojawią się uczniowie zza naszej wschodniej granicy i w odpowiedzi na ich najbardziej podstawowe potrzeby, prosimy wszystkich, którzy chcą/mogą włączyć się w pomoc o przyniesienie do szkoły przydatnych w szkole przedmiotów. Potrzebne rzeczy:
zeszyty (w kratkę, w linię, w trzylinię), bloki rysunkowe i techniczne, długopisy, ołówki, przybory geometryczne, gumki do wycierania, nożyczki, piórniki, kredki, farby, kolorowy papier, kleje, plastelina, temperówki, pisaki/mazaki.
Dzieci z Ukrainy często przyjechały do nas bez żadnych pomocy, przyborów szkolnych. Zebrane w szkole rzeczy umożliwią uczniom szybszą adaptację i sprawią, że dzieci poczują się lepiej, pewniej, bezpieczniej.