Konkurs recytatorski

W dniu 08.11.2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Jurgowie wzięli udział w XVII Międzyszkolnym  konkursie recytatorskim „Wędrowali ku wolnej Ojczyźnie”. Uczniowie wykazali się niezwykłymi umiejętnościami recytatorskimi jak również zaangażowaniem w opanowaniu bardzo trudnych tekstów. Konkurs okazał się dużym sukcesem. W starszej grupie Andrzej Krupa, uczeń klasy VII zajął I miejsce oraz specjalne wyróżnienie Wójta Gminy Poronin, Szymon Wolski, uczeń klasy VIII zajął II miejsce a Julia Tatar, uczennica klasy VIII wyróżnienie. Młodsza grupa mogła poszczycić się I miejscem Bartłomieja Łojka, ucznia klasy III  oraz wyróżnieniem Nikoli Haniaczyk uczennicy klasy I. Opiekunami dzieci były Pani Elżbieta Madeja oraz Barbara Ciągwa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.