Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Rodzice i kochani uczniowie,
 w najbliższą środę 1 września 2021r. spotykamy się po wakacyjnej przerwie.

Tradycyjnie rozpoczynamy  Mszą Św. w Kościele o godz. 8.00 a następnie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami do swoich sal lekcyjnych:

• UCZNIÓW KLAS 1-3 o godzinie 8.45.
  • UCZNIÓW KLAS 4-8 o godzinie 9.00.                                                                                                                                                                   /Prosimy przygotować uczniów na odbiór podręczników/
  • Od 1 września 2021 r. wszyscy uczniowie i wszystkie dzieci będą uczyć się w szkole w sytuacji nadal trwającego na terenie Polski stanu epidemii. W związku z wytycznymi MEiN, MZ oraz GIS naukę prowadzić będziemy w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przypominamy, że na terenie placówki uczniowie, rodzice i opiekunowie zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos oraz do dezynfekcji rąk po wejściu do szkoły.
  • Przypominamy, że bus dowożący dzieci do szkoły kursuje z obecnie obowiązującym rozkładem jazdy.
  • Ponadto, na stronie internetowej szkoły zamieszczone są informacje dotyczące organizacji SZCZEPIEŃ UCZNIÓW w wieku 12-18 lat przeciw COVID-19. Dodatkowe informacje można uzyskać u wychowawców klas lub dyrektora szkoły.